Ask a question

322 questions

403 answers

306 comments

6437 members

Ask a question
0 votes
1,037 views
in Smart Autonomous Solutions by

Добрий день! допоможіть, будь-ласка, розблокувати трекер. При вході через конфігуратор стояв пароль, який з часом забув. Увів невірний і тепер пристрій заблокувався, просить код від дистрибютора. Пароль вже свій знайшов, але запізно. Пристрій видає такий шифр :01422aBU800BeK972aBjK000. 

1 Answer

0 votes
by
Hello,

You should contact your sales manager or distributor regarding this issue. Provide him the locked device IMEI, specify which device you have and a lock code. Your sales manager or distributor will contact our support to get the unlock code. Unfortunately, we cannot do this in crowd forum.

Regards,
Teltonika Support

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Здрастуйте,

зверніться до свого менеджера з продажу або дистриб'ютора щодо цієї проблеми. Надайте йому заблокований пристрій IMEI, вкажіть, який пристрій у вас є, і код блокування. Ваш менеджер з продажу або дистриб'ютор звернеться до нашої служби підтримки, щоб отримати код розблокування. На жаль, ми не можемо зробити це у форумі натовпу.