We would like to announce that Teltonika Telematics and Teltonika Mobility have joined forces!

As a result of the merge, from 2022-12-01 this forum will be left only as an archive for already existing Mobility related topics and questions.

We kindly ask all new and existing users to create and address your questions related to Mobility products on the Teltonika Telematics crowd support forum

We will meet you there!

Ask a question

336 questions

425 answers

324 comments

7594 members

Ask a question
0 votes
63 views
in Smart Autonomous Solutions by
Проблема у тому що трекери навіть не запускаються, діагностувавши тепловізором з макролінзой плату трекеру, було виявлено що при подачі живлення мікросхема звязку "MR" (яка знаходиться біля запобіжника) нагрівається до 45 градусів, термофеном з флюсом випаяв її я отримав що трекер запустився і конфігуратор його побачив. Хто знає що за мікросхема? її маркування? маю таких 4 трекера з одними і тими самими проблемами.  Якщо її замінити то все буде працювати, але я не знаю що за мікросхема

1 Answer

0 votes
by
Добрый день

Компания Teltonika не предоставляет информацию об элементной базе печатной платы наших устройств.

Вы можете обратиться к Вашему менеджеру по продажам или отправить запрос в систему HelpDesk и обменять устройства по гарантии, если этот случай будет признан гарантийным.

С уважением, Валерий
by
Добрий день Валерій.

Вже віддавали у сервісний центр OVERSEER (Черкаси) вони написали що не реагує на подачу живлення і що це не гарантійний випадок і немає доцільності відправки у Литву на завод виробника для ремонту.

І виходить що є три ваші девайси які не можуть спілкуватися з самокатами, але вже реагує на подачу живлення і конфігуратор їх бачить. Можливо підкажете який в них інтерфейс зв'язку з самокатом?